Skip to main content

O nás

Jsme mezinárodní společnost…

… máme osm dceřiných společností v

Německu,
Španělsku,
Itálii,
Francii,
Polsku (výroba a obchod),
České republice,
Estonsku,
Maďarsku a
Rusku.

Již více než 80 let se GEBO věnuje jasné vizi: zlepšit, zjednodušit a urychlit práci instalatérům prostřednictvím chytrých řešení.
Naším cílem je nabízet vysoce kvalitní systémy s dlouhou životností, které umožňují výkonný a efektivní práci.
Stanovujeme standardy ve vývoji, výrobě a prodeji systémů pro potrubní spoje a opravy se specializací na ocelové, polyetylenové, měděné a vícevrstvé trubky. Naše produkty se používají každý den po celé Evropě ve veřejném, soukromém i průmyslovém sektoru.
Naše řešení jsou navržena tak, aby poskytovala instalatérům ty nejlepší nástroje, a proto GEBO znamená kvalitu a spolehlivost.

Německá společnost se sídlem v Mettmannu je centrála skupiny, a je proto odpovědná za strategické směřování celé skupiny Gebo. V Německu se nachází také technické řízení, které zahrnuje řízení výroby, vývoj nových výrobků, certifikaci a zajišťování kvality.
Polská společnost Gebo Technika je obzvláště důležitá, protože je výrobním závodem, jinými slovy srdcem celé skupiny Gebo. Gebo Armaturen GmbH i výrobní závod Gebo Technika jsou certifikovány podle DIN-ISO-9001: 2015.
Neustálé rozšiřování produktového portfolia, bezchybná kvalita, dobré nápady a zdravá kombinace odborných znalostí a spolehlivosti přispěly k tomu, aby se Gebo stalo tím, čím je dnes:
Silná rodinná skupina s neustále rostoucími úspěchy.

JSME ODHODLANÍ...

…jak se cítíme, přemýšlíme a motivace, které nás vedou, byly podrobně popsány v naší firemní filozofii GeboSophy.

Rádi Vám zašleme kopii.

Prosím, napíšte na e-mail: gebo@gebo.cz